یک وزیر با روابط عمومی و اجتماعی ضعیف، می تواند اشک یک رئیس جمهور را در می آورد !!!

سوال: چرا مسئولین حکومت ایران نه تنها برای دنیا بلکه برای بیشتر مردم ایران هم خواستنی نیستند؟

جواب من: به این دلیل که خودشان را در سطحی فراتر از مردم عادی می بینند و این برای مردم قابل درک است لذا ارج و قربشان پیش مردم کم می شود .

توضیح:

من که خیلی دوست داشتم، دوستی همسن و سال وزیر ورزش با روحیات ورزشی داشته باشم، وارد سایت وزارت ورزش شدم و در صفحه اصلی سایت وزارت ورزش و در قسمت ارسال پیام برای وزیر، کاملن محترمانه فرستادم که می خواهم با ایشان دوست شوم . تا کنون هیچ جوابی از ایشان دریافت نکرده ام . این در حالیست که در رسانه های داخلی وابسته به حکومت مثل ایسنا و وای جی سی زیاد خوانده ام مردم در کشورهای اروپایی،مسئولینشان (به خصوص در مورد ملکه بریتانیا خوانده ام) را دعوت می کنند به یک مهمانی و مسئولین کشورهای خارجی هم چون غرور و تکبر و خودبینی و منیت پوچ مسئولین ایران را ندارند، مثل مردم عادی می روند و شرکت می کنند و در کنار مردم هستند. چند سال پیش هم حسن قاضی زاده هاشمی وزیر وقت بهداشت را برای شب یلدا دعوت کردم خانه مان هیچ جوابی حتی یک تشکر خشک و خالی هم هم دریافت نکردم.

وزیرها خیلی راحت می توانستند حداقل تشکر کنند بابت پیام دوستی و محبت من ولی این کار را نکردند و طاقچه بالا گذاشتند .

! در انتخاب وزیر بیشتر دقت کن . 

وزیری که خودش را اینقدر از مردم بالاتر می بیند وای به حال رئیس جمهور و رهبر مملکت و نماینده مجلس!!! به خودم ثابت شد که مسئولین ما خودشان را در سطحی فراتر از مردم می بینند. مسئله ای نیست . اسفند و بعد خبرگان و بعد 1400 تلافی می کنم .

حداقل حداقل می توانستند بابت پیشنهاد محبت آمیز من تماسی 1 دقیقه ای داشته باشند و یا ایمیلی یک خطی به معنای تشکر بدهند و تشکر کند ولی غرورشان اجازه نداد . به نظر من این از ویژگی های یک وزیر مردمی نیست . به نظر من یک حکومت مردمی که به مردم احترام می گذارد با یک وزیر غیر مردمی برخورد خواهد کرد و به نظر من اگر حکومتی با یک وزیر غیر مردمی برخورد نمی کند، شاید بدین معنا باشد که خود آن حکومت هم ضد مردمی هستش .

یک وزیر با روابط اجتماعی ضعیف، می تواند اشک یک رئیس جمهور را در آورد .

رئیس جمهور! در انتخاب وزیر بیشتر دقت کن .

می دانید چرا این راه را رفتم؟

چون می خواستم خودم امتحان کنم و بدانم آنچه که شبکه های خارجی از ضد مردمی بودن حکومت ایران نسبت به مردم می گویند صحت دارد؟

دیدم بله صحت دارد . حتی اگر حکومت ایران شخص شخیص بنده را هم دوست نداشته باشد، چون جزئی از شمارش 80 میلیون ایرانی هستم، پس باز هم حکومت ایران ضد مردمی است.

لذا این را بدانید همه آنچه شبکه های خارجی در مورد حکومت ایران می گویند صحت دارد چون من خودم امتحان کرده ام .

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها